ZÍSKEJTE KONZULTACI ZDARMA

Jsme na vaší straně. Již 10 let. Pomůžeme vám ušetřit čas a peníze. Přineseme vám peníze navíc. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě .

Prosím vložte váš email a telefon. Zavoláme vám zpět a naplánujeme čas společné konzultace. Máte otázky? Volejte ihned 800 737 313.


Váš email

Váš telefon

Zlevníme koupi nemovitosti
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Získejte práci snů
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Get your mortgage
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Oblíbená poradna vám pomáhá šťastněji a stabilněji bydlet!

Naším cílem je pomoci vám ušetřit čas a peníze. Jsme odborný tým akreditovaných realitních makléřů a certifikovaných hypotečních specialistů. Poskytujeme vám zdarma články, rady a konzultace. Od roku 2004 jsme pomohli více jak 50.000 lidem. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Kdykoliv nás kontaktujte na 800 737 313.

Za jakých podmínek se dá získat druhá hypotéka

Za jakých podmínek se dá získat druhá hypotéka

  • Pomáháme vám šťastněji a stabilněji bydlet. Plníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Jsme zde pro vás. Od roku 2004.vv

Víte o tom, že je možné získat druhou hypotéku, i když ta první ještě není splacena? Existují situace, kdy člověk potřebuje získat druhou hypotéku. V tomto článku se podíváme, kdy taková situace nastává a co je potřeba splnit k tomu, abyste na druhou hypotéku dosáhli.

Proč obvykle lidé potřebují druhou hypotéku

Takových situací přichází v životě spousta. Namátkou nastíníme některé typické příklady:

  • Přechod z bytu do rodinného domu. Koupíte na hypotéku byt, ale narodí se vám další děti a vy potřebujete něco většího. Zároveň si chcete obě nemovitosti ponechat.
  • Rozchod s partnerem. S přítelem si vezmete hypotéku, ale po čase se rozejdete. Pokud nechcete byt prodávat, pak budete potřebovat peníze na vyplacení partnera. To může řešit druhá hypotéka.
  • Byt pro rodiče. Vezmete si hypotéku na své bydlení, ale dostanete se do situace, kdy bude potřebovat bydlení a pomoc někdo z rodiny, například rodiče. Opět můžete zažádat o druhou hypotéku a koupit jim jednoduché bydlení.

Příkladů je spousta. Banky vám klidně druhou hypotéku dají, ale musíte splnit jejich podmínky. Tou hlavní je dostatečný příjem.

Kdy na druhou hypotéku dosáhnete

U druhé hypotéky budete mít jednu výhodu. Už víte, co získání hypotéky obnáší. Nevýhodou je, že nejspíše nedosáhnete na ty nejvýhodnější podmínky – tedy úrokové sazby. Obecně platí u druhé hypotéky to stejné jako u klasické hypotéky – základem jsou vaše pravidelné příjmy. Budete muset doložit, že každý měsíc dostáváte na účet tolik a tolik peněz. Počítá se zde vaše výplata, příjmy z pronájmu (například z první nemovitosti), důchod, výživné i další zisky, které jsou stabilní a pravidelné.

Nechte si poradit

Určitě kontaktujte nezávislého poradce, který vám pomůže získat tu nejvýhodnější hypotéku bez ohledu na preference konkrétní banky. Oslovit můžete například zkušené a spolehlivé hypoteční specialisty, kteří působí po celé republice. Najdete je na www.oblibenahypoteka.cz.

Od |28.6.2017|Hypoteční poradna|

Garant OBLÍBENÉ poradny:

Garant OBLÍBENÉ PORADNY

Sdílejte naše rady se svými přáteli

[easy-social-share]

Jsme zde pro vás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Získejte oblíbenou konzultaci zdarma!

Chci konzultaci zdarma!