ZÍSKEJTE KONZULTACI ZDARMA

Jsme na vaší straně. Již 10 let. Pomůžeme vám ušetřit čas a peníze. Přineseme vám peníze navíc. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě .

Prosím vložte váš email a telefon. Zavoláme vám zpět a naplánujeme čas společné konzultace. Máte otázky? Volejte ihned 800 737 313.


Váš email

Váš telefon

Zlevníme koupi nemovitosti
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Získejte práci snů
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Get your mortgage
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Oblíbená poradna vám pomáhá šťastněji a stabilněji bydlet!

Naším cílem je pomoci vám ušetřit čas a peníze. Jsme odborný tým akreditovaných realitních makléřů a certifikovaných hypotečních specialistů. Poskytujeme vám zdarma články, rady a konzultace. Od roku 2004 jsme pomohli více jak 50.000 lidem. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Kdykoliv nás kontaktujte na 800 737 313.

Problémoví sousedé

Problémoví sousedé

  • Nemovitost - Plníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Oddlužení. Osobní bankrot. Vyřeší OBLÍBENÉ reality. Jsme zde pro vás. Od roku 2004.

Chystáte-li se koupit nemovitost, jedním z rozhodovacích faktorů jsou i sousedé. Představa, že vedle vás bydlí někdo, kdo vás bude denně obtěžovat, co druhou noc pořádat hlasité mejdany, každé dopoledne cvičit na basu nebo bude hledat konflikt při každé příležitosti, je dost nepříjemná. Proto se během zjišťování informací o nemovitosti zaměřte i sousedy z nejbližšího okolí. Budete vedle nich bydlet dlouhá léta a sami víte, jak mohou být sousedské vztahy důležité.

Jak sousedy oslovit

Ještě než nemovitost koupíte, udělejte si procházku po okolí. Je-li to možné, dejte se s někým do řeči, řekněte, že se možná chystáte koupit domek v dané lokalitě, zeptejte se, jak se tady žije, a nejlépe i zazvoňte na nejbližší sousedy třeba s tím, že se chcete zeptat na majitele domu, který chcete koupit. Máte tak šanci něco se o blízkém okolí dozvědět. Nejlépe takové pochůzky udělejte hned několikrát. Uvidíte, že vám udělají dobře. Můžete totiž narazit na příjemné sousedy, se kterými se budete v budoucnu přátelit. A mít fajn sousedy je nedoceněný dar.

Sousedy řeší i nájemníci

Jestliže nemovitost nekupujete, ale pouze hledáte nájem, pořád vás budou sousedé zajímat. V takovém případě však máte výhodu v tom, že se můžete v případě neřešitelných problémů jednoduše přestěhovat do jiného nájmu. Jestliže jste nový dům či byt koupili, je to už se stěhováním horší. Takže pokud je to trochu možné, prověřte si své sousedy a nejbližší okolí i v případě, že si nemovitost pouze pronajímáte na určitý čas.

Jak vám pomůže makléř

Se samotným výběrem vhodné nemovitosti pomáhají realitní kanceláře běžně. Dobrý makléř vám však také zjistí co nejvíce informací o dané lokalitě. Takové informace by měly zahrnovat i jeho pocit ze sousedů a z nejbližšího okolí, zkušenosti s prodejem či nákupem jiných realit v oblasti apod. Obraťte se na zkušené a spolehlivé profesionály, kteří budou stát na vaší straně, budou s vámi jednat upřímně a otevřeně a dobře vám poradí. Takové makléře najdete například na webu www.oblibenereality.cz.

Jsme zde pro vás a jsme připraveni splnit váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Volejte zdarma 800 737 313.

Od |22.6.2016|Realitní poradna|

Garant OBLÍBENÉ poradny:

Garant OBLÍBENÉ PORADNY

Sdílejte naše rady se svými přáteli

[easy-social-share]

Jsme zde pro vás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Získejte oblíbenou konzultaci zdarma!

Chci konzultaci zdarma!