ZÍSKEJTE KONZULTACI ZDARMA

Jsme na vaší straně. Již 10 let. Pomůžeme vám ušetřit čas a peníze. Přineseme vám peníze navíc. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě .

Prosím vložte váš email a telefon. Zavoláme vám zpět a naplánujeme čas společné konzultace. Máte otázky? Volejte ihned 800 737 313.


Váš email

Váš telefon

Zlevníme koupi nemovitosti
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Získejte práci snů
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Get your mortgage
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Oblíbená poradna vám pomáhá šťastněji a stabilněji bydlet!

Naším cílem je pomoci vám ušetřit čas a peníze. Jsme odborný tým akreditovaných realitních makléřů a certifikovaných hypotečních specialistů. Poskytujeme vám zdarma články, rady a konzultace. Od roku 2004 jsme pomohli více jak 50.000 lidem. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Kdykoliv nás kontaktujte na 800 737 313.

Pojištění rekreačních objektů

Pojištění rekreačních objektů

  • Pomáháme vám šťastněji a stabilněji bydlet. Plníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Jsme zde pro vás. Od roku 2004.

Vlastníte chalupu, chatu nebo jen zahradu se zahradním domkem, kde nebydlíte? Takové objekty bývají občas cílem zlodějů nebo vandalů, jsou-li u lesa, může na ně spadnout třeba strom a poškodit plot nebo se může stát nějaká nehoda, například s vodou. Každopádně se vyplatí zauvažovat o pojištění rekreačního objektu. Takové pojištění nabízí většina pojišťoven na českém trhu.

Co takové pojištění zahrnuje

Každá pojišťovna má jiné podmínky a platíte ji jinou částku (pojistné), ale obecně pojištění rekreačních objektů zahrnuje následující:

  • škody způsobené živly – požáry, blesky, vichřice, pád stromu, povodně, krupobití, laviny, sesuvy půdy, zřícení skal apod.
  • krádeže a vloupání – vykradení zahradního domku, garáže, krádež zahradní techniky, vandalství, rozbité sklo (okna, dveře) aj.
  • škody způsobené nehodou a náhodou – zkraty elektromotoru, únik vody z potrubí (vodovodní nebo kanalizační) a mnohé další

Přesné podmínky, co pojištění rekreačního objektu zahrnuje, jsou vypsány v konkrétní pojistné smlouvě.

Které objekty jsou v tomto pojištění zahrnuty

Pojištění rekreačních objektů se zaměřuje na takové objekty, kde lidé většinou trvale nebydlí, ale jezdí tam jen na rekreaci nebo stavbu používají jen občas. Patří sem chaty, chalupy, garáže a součásti takových objektů – ploty, studny, skleníky, krby aj. Pojištění většinou pokrývá i zahradní techniku, zařízení a vybavení rekreačních objektů a další věci, které se v rekreačním objektu nacházejí.

Jak si pojištění co nejvýhodněji sjednat

Ideální je se před sjednáním pojištění a návštěvou konkrétní pojišťovny poradit s nezávislým odborníkem. Takovou síť nezávislých pojišťováků, kteří vám pojištění zařídí, najdete na www.oblibenepojisteni.cz. Narazíte tam na férové a spolehlivé specialisty, kteří vám rádi a ochotně poradí nejen s pojištěním rekreačních objektů, ale se vším, co se týká pojištění!

Od |28.6.2017|pojištění|

Garant OBLÍBENÉ poradny:

Garant OBLÍBENÉ PORADNY

Sdílejte naše rady se svými přáteli

[easy-social-share]

Jsme zde pro vás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Získejte oblíbenou konzultaci zdarma!

Chci konzultaci zdarma!