ZÍSKEJTE KONZULTACI ZDARMA

Jsme na vaší straně. Již 10 let. Pomůžeme vám ušetřit čas a peníze. Přineseme vám peníze navíc. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě .

Prosím vložte váš email a telefon. Zavoláme vám zpět a naplánujeme čas společné konzultace. Máte otázky? Volejte ihned 800 737 313.


Váš email

Váš telefon

Zlevníme koupi nemovitosti
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Získejte práci snů
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Get your mortgage
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Oblíbená poradna vám pomáhá šťastněji a stabilněji bydlet!

Naším cílem je pomoci vám ušetřit čas a peníze. Jsme odborný tým akreditovaných realitních makléřů a certifikovaných hypotečních specialistů. Poskytujeme vám zdarma články, rady a konzultace. Od roku 2004 jsme pomohli více jak 50.000 lidem. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Kdykoliv nás kontaktujte na 800 737 313.

Jak probíhá schvalování hypotéky v bance

Jak probíhá schvalování hypotéky v bance

  • oblíbená hypotéka

Celý proces schvalování hypotečního úvěru v bance by se dal rozdělit do 9 po sobě jdoucích kroků. Každá banka funguje trochu jinak, ale obecně schvalování hypotéky vypadá následovně:

  1. Klient kontaktuje banku. První krok je důležitý. Je potřeba vybrat vhodnou banku, která vám nabídne nejlepší podmínky. S výběrem vám může pomoci hypoteční expert, který není závislý na konkrétní bance. Takové najdete například na webu www.oblibenahypoteka.cz.
  2. Klient vyplní žádost. Zajdete do banky a vyplníte žádost o hypoteční úvěr. Opět vám může pomoci poradce či přímo zaměstnanec banky.
  3. Banka prověří registry. Další krok je na bance. Ta dle vašich osobních údajů zkontroluje, jaké máte záznamy v registrech a hlavně jestli tyto záznamy brání schválení úvěru.
  4. Klient dodá potřebné dokumenty. Dle osobní schůzky a výsledků z registrů vám banka zadá, jaké dokumenty musíte sehnat a doložit. Podle nich pak sepíše smlouvu.
  5. Banka schválí úvěr a navrhne podmínky. Podle dodaných podkladů banka vyhodnotí, jestli a za jakých podmínek vám hypoteční úvěr nabídne.
  6. Společný podpis smlouvy. Následuje návrh smlouvy, kterou si nejlépe projděte se svým nezávislým poradcem. Bude-li se vám zdát smlouva výhodná, obě strany ji podepíší.
  7. Pojištění a vložení zástavní smlouvy na katastr. V další fázi je potřeba vyřešit pojištění nemovitosti a vložení zástavní smlouvy na katastr nemovitostí.
  8. Klient dodá konečné podklady. Ve smlouvě jsou vždy uvedeny ještě další podklady, které musíte doložit, aby byla smlouva platná a abyste mohli začít svůj úvěr čerpat.
  9. Klient může začít úvěr čerpat. Konečně je vše vyřízeno a vy můžete začít používat peníze, které jste získali. Ale pozor, nejen peníze čerpat, ale bohužel také pravidelně splácet.

Celá akce schvalování hypotečního úvěru není záležitost na několik dní, spíše počítejte s několika měsíci. Jde o hodně peněz, budete potřebovat sehnat dost papírů. Během celého procesu určitě oceníte konzultace s nezávislým hypotečním poradcem. Předejdete tak rizikům, ušetříte spoustu peněz a hlavně se vám podaří hypoteční úvěr získat!

Jsme zde pro vás a jsme připraveni splnit váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Volejte zdarma 800 737 313.

Od |30.10.2016|Hypoteční poradna|

Garant OBLÍBENÉ poradny:

Garant OBLÍBENÉ PORADNY

Sdílejte naše rady se svými přáteli

[easy-social-share]

Jsme zde pro vás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Získejte oblíbenou konzultaci zdarma!

Chci konzultaci zdarma!