ZÍSKEJTE KONZULTACI ZDARMA

Jsme na vaší straně. Již 10 let. Pomůžeme vám ušetřit čas a peníze. Přineseme vám peníze navíc. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě .

Prosím vložte váš email a telefon. Zavoláme vám zpět a naplánujeme čas společné konzultace. Máte otázky? Volejte ihned 800 737 313.


Váš email

Váš telefon

Zlevníme koupi nemovitosti
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Získejte práci snů
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Get your mortgage
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Oblíbená poradna vám pomáhá šťastněji a stabilněji bydlet!

Naším cílem je pomoci vám ušetřit čas a peníze. Jsme odborný tým akreditovaných realitních makléřů a certifikovaných hypotečních specialistů. Poskytujeme vám zdarma články, rady a konzultace. Od roku 2004 jsme pomohli více jak 50.000 lidem. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Kdykoliv nás kontaktujte na 800 737 313.

Co je to pojištění právní ochrany

Co je to pojištění právní ochrany

  • Pomáháme vám šťastněji a stabilněji bydlet. Plníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Jsme zde pro vás. Od roku 2004.

Pojištění právní ochrany je tak jako jiná pojištění sjednáváno klienty pro nečekané životní situace. V životě se může stát ledacos a právě pojištění je způsob, jak si krýt záda. Jak už z názvu plyne, pojištění právní ochrany je služba, kterou poskytují některé pojišťovny v oblasti práva. Spadá pod něj právní pomoc, náklady na advokáty či náklady na soudní řízení v daných situacích. Důležité je ujasnit si, na jaké konkrétní události se tato právní ochrana vztahuje.

Na jaké situace se pojištění vztahuje

Obecně samozřejmě platí, že každá pojišťovna má jiné podmínky a nabízí jiné smlouvy, nejčastěji se však jedná o nečekaná obvinění z nedbalostního trestného činu nebo přestupku, případně zahrnuje některé občanskoprávní vztahy. Podívejme se na konkrétní životní situace, kdy pojištění právní ochrany jistě oceníte:

  • zavinění dopravní nehody
  • spory o náhradu za újmu na zdraví či škodu na majetku
  • pomoc s vymáháním dluhů
  • řešení sousedských sporů právní cestou
  • spory se zaměstnavatelem, pojišťovnou či jinou institucí
  • pomoc při reklamacích vadných výrobků či nekvalitních služeb
  • spory o dědictví aj.

Součástí některých smluv o pojištění právní ochrany může být také odborné poradenství. Například posouzení nájemní, kupní či pracovní smlouvy apod.

Oslovte nezávislé pojišťováky

Než si vyberete konkrétní pojišťovnu, se kterou byste si sjednali pojištění právní ochrany či jiná pojištění, vyplatí se poradit s nezávislým odborníkem, který vás dle vašich konkrétních požadavků a situace nasměruje do pojišťovny, která vám nabídne nejvýhodnější podmínky. Dokonce vám může pomoci vyjednat i takové podmínky, na které byste sami nedosáhli. Takové nezávislé pojišťováky najdete například na webu www.oblibenepojisteni.cz.

Jsme zde pro vás a jsme připraveni splnit váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Volejte zdarma 800 737 313.

Od |30.10.2016|pojištění|

Garant OBLÍBENÉ poradny:

Garant OBLÍBENÉ PORADNY

Sdílejte naše rady se svými přáteli

[easy-social-share]

Jsme zde pro vás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Získejte oblíbenou konzultaci zdarma!

Chci konzultaci zdarma!